هایفوتراپی

هایفوتراپی به واقع نوین‌ترین سیستم جوان‌سازی با روشی مدرن برای افزایش محسوس اثرات درمان‌های جوان ساز پوست مانند تحریک تولید کلاژن  و بازسازی لایه‌های پوست است که بدون نیاز به تزریق، برش و یا لیزر و همچنین بدون هیچ نیازی به دوره نقاهت، اعمال اثر می‌کند.

هایفوتراپی

هایفوتراپی یا اولتراسوند متمرکز، یک روش درمانی غیر تهاجمی است که برای لیفت پوست به‌ ویژه در نواحی صورت، غبغب، گردن، پیشانی و سینه استفاده می‌شود. در روش هایفوتراپی با استفاده از امواج متمرکز اولتراسوند (ماوراء صوت)، به مرور پوستی که شل شده است سفت و کشیده شده و مجدداً قوام خود را باز می‌یابد.

اگر قصد جوانسازی پوست به روش هایفوتراپی را دارید، حتما با پزشکان متخصص پوست و مو و زیبایی مطب پزشکی و زیبایی فوق تخصصی شاهرودی در تماس باشید. متخصصین ما شما را در انتخاب بهترین روش زیبایی راهنمایی خواهند کرد.

کاربردها و مزایای هایفوتراپی

هایفوتراپی می‌تواند در بخش‌های مختلف صورت (پیشانی، گردن، بالا و پایین صورت) انجام ‌شود. هایفوتراپی همچنین یک روش غیرتهاجمی و غیرجراحی برای کاهش چربی است. با متمرکز کردن انرژی در لایه‌های چربی، منجر به نکروز سلول‌های چربی ناشی از حرارت می‌شود. این عمل به طور انتخابی موجب حذف سلول‌های چربی در مناطق مشکل‌ساز می‌شود. هایفو برای استفاده‌های زیبایی و جوا‌ن‌سازی پوست مزایای زیادی دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

  • کاهش چین و چروک پوست
  • سفت کردن افتادگی و شل شدگی پوست در ناحیه‌ گردن و غبغب
  • لیفت گونه‌ها، ابروها و پلک‌ها
  • ایجاد خط فک و زاویه سازی فک
  • صاف و سفت کردن پوست صورت
  • رفع افتادگی پوست در ناحیه قفسه سینه
  • از بین بردن خطوط عمیق روی صورت

دوام و ماندگاری نتایج هایفوتراپی

ماندگاری نتایج حاصل شده از روش هایفوتراپی حدوداً 2 سال است. با توجه به اینکه روند پیر شدن پوست روندی همیشگی و توقف ناپذیر است، پس از انجام هایفو درمان‌های سبک و جزئی سالانه جهت ماندگاری بیشتر نتایج و کاهش سرعت پیر شدن پوست توصیه می‌گردد.

افراد مناسب جهت هایفوتراپی

یک کاندید خوب برای هایفوتراپی فردی است که هم خودش حس شل شدن پوست را دارد و هم در ظاهرش درجاتی از شلی پوست مشهود است.

پوست شل زیر گردن و زیر چانه و یا خطوط و چین و چروک بر روی قفسه سینه، نشان می‌دهد که بیمار ممکن است کاندید این عمل باشد. به طور معمول، افراد با سن 30 سال و مسن‌تر، دارای شلی خفیف تا متوسط پوست، کاندید هایفو هستند. در عین حالی که هایفوتراپی جایگزین جراحی لیفت نیست ولی بسیاری از افراد مایل‌اند مقداری لیفت صورت داشته باشند اما از لحاظ روحی، جسمی یا مالی برای جراحی آماده نیستند.

تعداد جلست هایفوتراپی

تعداد جلسات هایفو به تشخیص پزشک و میزان افتادگی پوست بستگی دارد. برای بسیاری از افراد با افتادگی‌های خفیف یک جلسه درمان کفایت می‌کند. اما برخی افراد به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند.

در مواردی مانند درمان چین و چروک صورت، ممکن است به طور معمول چند جلسه هایفو کافی باشد تا نتایج مشاهده شوند و ماندگاری داشته باشند. اما در مواردی مانند لکه‌های پوستی، آکنه، یا لیفتینگ پوست، ممکن است نیاز به تعداد جلسات بیشتری باشد.

اگر در مرکز هایفوتراپی از دستگاه‌های جدید و به روز استفاده شود، تعداد جلسات مورد نیاز کمتر شده و هزینه شما پایین می‌آید.

هزینه هایفوتراپی چقدر است؟

هزینه هایفو و سایر روش‌های زیبایی بدون جراحی به نسبت جراحی لیفت صورت بسیار کمتر است. به همین دلیل افراد تمایل به انجام این روش به جای جراحی دارند. قیمت هایفوتراپی برای آقایان و خانم‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد.

تجربه متخصص پوست و موقعیت کلینیک در قیمت‌گذاری موثر است. همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل درمان بسیار مهم است. هزینه‌ هایفوتراپی در جلسه‌ مشاوره و بعد از انجام معاینات لازم به شما اعلام می‌شود.