میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو روشی جدید برای اصلاح فرم و پرکردن قسمت های خالی ابروها است. این روش به صورت نیمه تهاجمی انجام می شود. به عبارت دیگر، این کار مانند جراحی زیبایی، تهاجمی نیست و قسمت هایی از بدن را درگیر نمی کند، این روش نیز نیمه دائمی است و ماندگاری نسبتا طولانی دارد.

با این روش، آرایشگر با استفاده از ابزاری خاص، خراش هایی در ناحیه ابرو ایجاد می کند تا رنگدانه ها را به لایه زیرین پوست اعمال کند. در میکروبلیدینگ خطوطی شبیه به موهای ابرو در ناحیه مورد نظر ایجاد می شود و ظاهر ابروی طبیعی را ایجاد می کند. این خدمات در مطب پزشکی و زیبایی شاهرودی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس انجام می شود.

میکروبلیدینگ

تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در این است که میکروپیگمنتیشن دارای ابزارهای الکترونیکی و برقی است اما در میکروبلیدینگ از وسیله ای به نام تیغه استفاده می شود که جزء ابزارهای این تکنیک است و به صورت مکانیکی با چندین سوزن در نوک تیغه انجام می شود.

در میکروپیگمنتیشن می توان از ریشه مو سایه ایجاد کرد و با کمک این ویژگی رنگ ناحیه پوست را تغییر داد. اما با میکروبلیدینگ فقط می توان خطی شبیه به مو کشید و تغییر رنگ بخشی از پوست به صورت طبیعی امکان پذیر نیست. به جز به شکل هاشور.

این تفاوت دلیل استفاده گسترده از میکروپیگمنتیشن در زمینه های آرایشی است. در حالی که کاربرد میکروبلیدینگ محدود به مکان هایی است که امکان ایجاد هاشور وجود دارد.

تفاوت دیگر میکروپیگمنتیشن با میکروبلیدینگ محدودیت استفاده است، میکروپیگمنتیشن به دلیل عمق تزریق پیگمنت ماندگاری بیشتری دارد و برای پوست های چرب با تعریق زیاد نیز قابل استفاده است. اما میکروبلیدینگ به دلیل عمق کم برای پوست های چرب قابل استفاده نیست.

یکی دیگر از محدودیت های میکروبلیدینگ عدم ​​امکان استفاده از آن برای افرادی است که پس از ایجاد زخم روی پوست، مشکل گوشت اضافی در آن ناحیه را دارند. این افراد به هیچ عنوان نمی توانند از این روش استفاده کنند، زیرا خطر ایجاد گوشت اضافی با خراش های مداوم روی پوست زیاد است.

با توجه به اطلاعاتی که دریافت کرده اید، حتما به تفاوت ها، محدودیت ها و شرایط فیزیکی و فردی هر یک از این تکنیک ها توجه کنید تا با انتخاب بهترین گزینه به نتیجه عالی برسید. این خدمات در کلینیک زیبایی شاهرودی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس انجام می شود.

عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ

باید بدانید که  هزینه میکروبلیدینگ ابرو به مواردی مانند مواد استفاده شده برای میکرو و تخصص و تجربه کار میکرو بستگی دارد. قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو ابتدا در مورد انواع میکروبلیدینگ، مدل جدید میکروابرو، مراحل تغییر فرم ابروها و اینکه بهترین آرایشگاه برای میکروبلندینگ ابرو کدام است، تحقیق کنید. مانند هر سرویس دیگری، در میکروبلیدینگ ابرو نیز عوامل مختلفی بر قیمت کار تاثیر می گذارد. برخی از مهمترین عوامل عبارتند از:

این مطلب را نیز بخوانید: جوانسازی پوست

میزان کار تاثیر مهمی در تعیین قیمت میکروبلیدینگ دارد

کار میکروبلیدینگ همیشه یکنواخت نیست و بسته به شرایط صورت و ابرو و خواسته مشتری متفاوت است.

شهرت و تجهیزات آرایشگاه روی قیمت میکروبلیدینگ تاثیرگذار است

آرایشگاه ها و مراکز تخصصی که خدمات میکروبلیدینگ را ارائه می دهند از نظر تجهیزات، محل، مکان در شهر، اندازه فضا و متریال مورد استفاده تفاوت های زیادی دارند.

تخصص و مهارت آرایشگر در هزینه میکروبلیدینگ موثر است

خدمات میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن از جمله خدماتی هستند که هر چه متخصص حرفه ای تر باشد نتیجه بهتری به دست می آید. یعنی این سرویس تفاوت بین نتایج کار یک آماتور و یک حرفه ای را کاملاً آشکار می کند.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

در میکروبلیدینگ، از آنجایی که ابزار آن شامل سوزن‌های ریز متعددی است که سوراخ‌ ها و خراش ‌هایی روی پوست ایجاد می ‌کند، قرمز شدن و ملتهب شدن پوست ناحیه ابرو طبیعی است. نگران نباشید بعد از چند روز ناپدید می شود. در این چند روز پوست خود را دستکاری نکنید تا بدون مشکل بهبود یابد. زیرا ممکن است عفونی شود یا جای زخم باقی بماند.

در مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ، تا چند روز پس از میکروبلیدینگ و تا زمان بهبودی زخم ها، از فعالیت های ورزشی که باعث تعریق و تحریک پوست می شود خودداری کنید. به مدت یک هفته از شستن و مرطوب کردن ابروها خودداری کنید و هنگام شستن صورت به ابروهایتان آب نزنید. برای تمیز کردن زخم ها می توانید از آب استریل استفاده کنید.

سعی کنید تا چند روز در معرض نور مستقیم خورشید و آلودگی قرار نگیرید تا پوستتان تحریک نشود. اگر حساسیت پوستی دارید به پزشک مراجعه کنید تا آن را برطرف نمایید. تا 10 روز پس از جراحی از آرایش ابرو و روش هایی مانند لایه برداری و لیزر درمانی خودداری کنید. پس از جراحی ابرو صورت خود را بخار ندهید و از تماس بخار با پوست خودداری کنید.

ماندگاری میکروبلیدینگ

بسته به اینکه چقدر از میکروابرو های خود مراقبت می کنید، طول عمر آن ها متفاوت است. اما معمولا تا دو سال طول می کشد. میکروبلیدینگ ابرو یا به اختصار میکروابرو برای رفع دائمی عیوب ابرو انجام می شود. همچنین باعث می شود که خانم ها محصولات زیبایی مانند مداد ابرو را برای همیشه کنار بگذارند. میکروبلیدینگ یک روش نسبتاً دائمی است، اما تاتوبلیدینگ در نظر گرفته می شود.

برای اینکه میکروابروها مانند روزهای اول زیبا به نظر برسند، پس از گذشت چند سال باید ابرو میکروبلیدینگ را ترمیم کرد. البته تجهیزات میکروبلیدینگ نیز در این زمینه بی تاثیر نیستند. انواع رنگ های میکرو ابرو تاثیر زیادی در تغییر چهره شما دارند. بنابراین در انتخاب رنگ ابرو باید بسیار دقت کنید. میکرو بخشی از آرایش دائمی صورت محسوب می شود. برای اطلاع از آموزش و ماندگاری میکروبلیدینگ با تیم کارشناسان ما تماس بگیرید.

میکروبلیدینگ با استفاده از روش فیبروز تکنیک های خاص خود را دارد. عواملی مانند برند رنگ، رنگ تیره یا روشن، نوع پوست و میزان نفوذ رنگ روی دوام میکروابرو ها و مرحله لایه برداری میکروبلیدینگ تاثیر می گذارد. به طور کلی ماندگاری میکروابروها بسیار طولانی است و نیازی نیست هر ماه میکروابرو ها را انجام دهید. این یکی از دلایل محبوبیت میکروبلیدینگ ابرو در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو است.

روش انجام میکروبلیدینگ

در روش انجام میکروبلیدینگ با ایجاد خراش روی پوست، رنگدانه های میکرومولکولی خاصی به لایه سطحی پوست ابروهای شما وارد می شود. این کار میکروبلیدینگ ابروهای شما را پر و جذاب می کند. بهترین میکروبلیدینگ ابرو در تهران به مواردی مانند مواد مورد استفاده، نوع پوست و تجربه و تخصص بستگی دارد.

این مطلب را نیز بخوانید: زاویه سازی صورت

برای داشتن ابروهای طبیعی رنگ مواد مصرفی باید نزدیک به رنگ موهایتان انتخاب شود. این روش به دلیل ظرافتی که دارد شباهت زیادی به ابروی طبیعی شما خواهد داشت. در واقع تشخیص تفاوت بین بلید ابرو و ابروی طبیعی دشوار است. البته قبل از آن باید بگوییم که بلید ابرو چیست و چه تفاوتی با میکروبلیدینگ ابرو دارد؟

در واقع هر دوی این کلمات به یک تکنیک زیبایی اشاره دارد. البته توجه به این نکته ضروری است که در انتخاب سالن میکرو بلید باید بسیار دقت و حساسیت داشت. انجام میکروبلیدینگ ابرو دخترانه یکی از انواع خدمات ابرو ارائه شده توسط مراکز خدماتی می باشد.

قبل از میکروبلیدینگ باید مراحل ریزش رنگ میکروبلیدینگ را بدانید تا بعداً غافلگیر نشوید.انتخاب مدل میکروبلیدینگ ابرو نیز یکی از مهم ترین مراحل کار است. این خدمات در کلینیک زیبایی شاهرودی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس انجام می شود.

عوارض جانبی میکروبلیدینگ چیست؟

رعایت نکردن برخی نکات قبل و بعد از میکروبلیدینگ باعث ایجاد عوارض جانبی میکروبلیدینگ می شود. علاوه بر این، این مدل از آرایش ابرو به دلیل ماندگاری یک تا دو ساله مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار گرفته است. تصور کنید همیشه یک مداد یا سایه ابرو در دست دارید، در حال آرایش ابروهای ناصاف هستید. آرایش ابرو بعد از چند ساعت از بین می ‌رود و بسیاری عوامل دیگر باعث نارضایتی شما می ‌شوند.

اما میکروبلیدینگ تمام این مشکلات را از شما دور می کند و ابرو هایی طبیعی و زیبا به شما می دهد. تاکید دیگر بر انجام این کار و جلوگیری از عوارض میکروبلیدینگ، انتخاب گروهی است که در این زمینه مسلط باشند و از تجهیزات مدرن و استاندارد استفاده کنند.

به طور کلی، اگر به دلیل رعایت نکردن توصیه های بعد و قبل از میکروبلیدینگ از علائم رنج می برید، باید برای ترمیم و درمان مراجعه کنید.

برخی از این عوارض جانبی میکروبلیدینگ عبارتند از:

  • آسیب به بافت صورت در صورت استفاده از قلم و سوزن نامناسب و فرو بردن عمیق
  • کاشت نامناسب رنگدانه ها در خطوط ایجاد شده
  • تاخیر در نوسازی پوست
  • بریدگی های نا هماهنگ در هر دو ابرو
  • جای زخم یا جای زخم
  • باقیمانده خط سفید برای جداسازی ناحیه آرایشی