میکرو اسکالپ موی سر و ریش

میکرواسکالپ موی سر و ریش یک روش نسبتا نوین است که برای از بین بردن اثرات ظاهری کم پشتی موی سر و ریش به کار می‌رود. از این روش می‌توان هم برای کم پشتی موهای خانم‌ها و هم آقایان استفاده نمود. این روش را نمی توان روشی جایگزین برای کاشت موی سر در نظر گرفت . در حقیقت، هدف از این روش، شبیه سازى فولیکول مو در زیر لایه سطحی پوست است. این روش حتما به به وسیله دستگاه پزشکى که داراى کارتریج سوزنى بسیار زیر است و رنگدانه‌هاى اورگانیک مخصوص که براى محیط پوست سر و صورت ساخته شده انجام می‌شود.

میکرواسکالپ سر و ریش

عمق انجام، ظرافت نقاط و رنگدانه‌های هم‌رنگ موى سر باعث می‌شود ظاهر نقاطی که روى پوست سر و صورت ایجاد شده، کامال شبیه به فولیکول مو دیده شود و تشخیص تفاوت آن نسبت به موی واقعی حتی در کنار هم به دلیل شباهت زیاد، براى هر بیننده‌اى دشوار است.

چه کسانی می‌توانند میکرواسکالپ انجام دهند؟

  • افرادی که بر اثر اسکار یا جای شکستگی در سر قسمتی از موهایشان رشد نمی‌کند
  • افرادی که دارای کچلی موضعی هستند
  • افرادی که پس از کاشت مو احتیاج به اصلاح فضاهای خالی سر دارند.
  • اصلاح خطوط رویش مو
  • شبیه سازی مو در ناحیه ریش و سیبیل

اگر شما خود را کاندید انجام عمل اسکالپ سر می‌دانید اما در تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای انجام میکرواسکالپ مردد هستید، با در نظر گرفتن میزان کم پشتی در ریش و یا طاسی ناحیه ای از سر خود و همچنین مشاوره با پزشک متخصص و سنجیدن مزایا و عوارض احتمالی آن می‌توانید ساده‌تر تصمیم بگیرید و روند درمان خود را آغاز کنید.

مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از میکرواسکالپ

به طور کلی، هر روشی که در جهت زیبایی یا پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای مزایا و معایب خاص خودش است. از این رو فرد متقاضی که قصد انجام آن را دارد باید درباره این مزایا و معایب بداند و سپس با آگاهی کامل روش مورد نظر را انتخاب کند. در ادامه درباره مزایای استفاده از میکرواسکالپ اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

مهمترین مزیت این روش این است که فرد می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسد. همچنین در مقایسه با بسیاری از روش‌های مشابه، عوارض انجام میکرواسکالپ بسیار کمتر است. در صورتی که افراد از نتیجه نهایی راضی نباشند، امکان محو آن وجود دارد.

با توجه به استریل بودن سوزن‌های به کار رفته برای روش، امکان ابتلای فرد به بیماری‌های عفونی به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. مزیت دیگر این است که افراد با هر پوست و در هر سنی می‌توانند از این روش استفاده نمایند. میکر اسکالپ دوره نقاهت ندارد و فرد می‌تواند بعد از انجام آن کارهای عادی روزمره خود را انجام دهد.

هزینه میکرواسکالپ چقدر است؟

هزینه میکرواسکالپ به عوامل متعددی بستگی دارد. میزان مهارت و تجربه مرکز اسکالپ، جنس و متریال رنگدانه‌های مورد استفاده، وسعت بخش‌هایی از سر که دچار ریزش شده و.. در هزینه نهایی انجام اسکالپ سر تاثیر گذارند. هر چه وسعت بیشتری از سر یا ریش خالی باشد، زمان انجام اسکالپ نیز بیشتر می‌شود و به همین نسبت هزینه نیز افزایش می‌یابد.از طرفی در صورت عدم استفاده از دستگاه‌ها و رنگدانه‌های مرغوب هزینه نهایی کمتر می‌شود.

بنابراین لازم است مراجعه کنندگان در انتخاب مرکز میکروپیگمنتیشن اسکالپ نهایت دقت و توجه را به کار گیرند. در مطب پزشکی و زیبایی شاهرودی از جدیدترین دستگاه‌ها و بهترین مواد استفاده می‌شود که این رنگ‌ها به دلیل کیفیت بسیار بالا هیچ‌گونه عوارضی در پی نخواهند داشت.

آیا انجام اسکالپ فقط برای آقایان کاربرد دارد ؟

روش اسکالپ به منظور پرپشت نشان دادن موها استفاده می‌شود و هم برای اسکالپ موی سر بانوان و اسکالپ موی سر مردان قابل استفاده است و از این نظر هیچ محدودیتی وجود ندارد.